💤 Стрес часто впливає на якість і тривалість сну. Стрес може мати серйозний вплив на фізичне та психічне здоров’я.
Експерти рекомендують людям спати 7–9 годин на добу, залежно від віку та інших факторів.
💤 У людей стрес може спричинити вивільнення гормонів, таких як адреналін і кортизол. Ці гормони підвищують частоту серцевих скорочень для ефективної циркуляції крові для життєво важливих органів і м’язів, готуючи організм до негайних дій, якщо це необхідно.
💤 Одним із наслідків стресу є те, що він може викликати недосипання або безсоння. Часте перебування в стані підвищеної збудженості може затримати настання сну і викликати швидкі тривожні думки вночі. Недостатній сон може викликати подальший стрес.
Знижуючи рівень стресу ввечері перед сном, багато людей можуть покращити тривалість і якість сну.
❗️ Наведені нижче зміни способу життя можуть допомогти зменшити стрес:
🧘 Медитація усвідомлення — це техніка релаксації, яка спрямована на те, щоб люди краще усвідомлювали теперішній момент. Мета полягає в тому, щоб визнати всі думки, почуття та відчуття, що відбуваються всередині і поза тілом, не реагуючи на них.
Практика усвідомленості за 10–30 хвилин перед сном може бути ефективним методом зниження стресу та покращення сну.
🏋️ Фізичні вправи є корисним інструментом для покращення психічного здоров’я та благополуччя, а також надання фізичних переваг. Вплив фізичних вправ на психологічне самопочуття може зробити його підходящим засобом лікування тривоги та розладів, пов’язаних зі стресом, зменшуючи необхідність застосування інших методів лікування.
Фізичні вправи мають прямий вплив на покращення якості сну у людей старше 40 років, які мають проблеми зі сном.
💤 Зменшити стрес може бути дуже складно. Важливо визначити джерело стресу, який часто пов’язаний з роботою чи стосунками. Хоча ці проблеми можуть бути важкими та повільними для вирішення, усунення джерела стресу є життєво важливим для покращення стану.
💤 Дуже важливо, щоб люди, які мають проблеми зі стресом або недосипанням (безсонням), не намагалися вирішувати ці проблеми самостійно.
💤 Фахівці з психічного здоров’я ( психіатр, психотерапевт, консультанти) можуть надати допомогу та настанови, а друзі та члени сім’ї можуть запропонувати додаткову підтримку.
Коментарі
Дописати коментар