Перейти до основного вмісту

Як дати відпочинок нервовій системі, не припиняючи вашу діяльність

Наше тіло дуже розумне. Часто, коли ми ще самі не дуже розуміємо масштаб переживання, тіло видає червоні дзвоник и🚨 

Лікарі вважають, що в більшості випадків сіпання очей не є чимось небезпечним і не вказує на якесь серйозне захворювання.

📌 Але якщо цей симптом не є для вас звичним, він вже явною ознакою того, що треба пригальмувати. Частіше за все це результат перевтоми або хвилювання. 

😎 Невеличкі лайфхаки:

🟢 У моменти особливого нервового напруження зосередьтеся на відчуттях всередині вашого тіла.

Зверніть увагу: яка саме ділянка тіла є напружена? Можливо, у вас зведена щелепа? Або є напруга в шиї чи ногах? Розслабте напружену ділянку тіла. 

🟢 Глибоко дихайте. Коли ми дихаємо вільно та спокійно, ми даємо тілу сигнал, що навколо все добре і немає причини на хвилювання.

🟢 Заведіть звичку їсти раз на день корисний перекус. Нехай у вас з собою буде завжди свіже яблуко або жменька горішків.

Зверніть увагу на продукти, які містять у собі багато магнію (мигдаль, кешью, яйця, риба).

🟢 Під час активного дня, коли почуваєте, що вже не витримуєте, виділіть 5 хвилин та вийдіть на вулицю або подивіться у вікно.

Зверніть увагу на природні ритмічні речі. Подивіться, чи є сьогодні на небі хмари? Чи швидко вони пливуть? Чи є поряд птахи? Чи є сьогодні вітер? Він холодний або теплий? Сильний чи помірний?

🟢 Робіть справи свідомо. Під час прийому їжі, прийняття душу або інших речей будьте думками у тому процесі, який виконуєте.

Навіть 5 хвилин занурення у дії без сторонніх думок матимуть великий ефект.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Психічне здоров’я особистості

  Існує значне розходження відносно визначення основних дефініцій «здоров’я». У різноманітній літературі підкреслюється необхідність розглядати здоров’я не тільки як категорію медичну, але й соціально-психологічну і філософську. Такий підхід має сенс, оскільки людина – істота не стільки біологічна, скільки соціальна. Прояви її здоров’я або нездоров’я пов’язані не тільки з нормальним функціонуванням організму, а й обумовлені її психосоціальним благополуччям, ефективною соціально-психологічною адаптацією, власною реалізацією у навколишньому світі. Тому категорія «здоров’я індивіда» може і повинна розглядатися у контексті постановки й вирішення цілого ряду питань, що стосуються психологічних характеристик особистості, зокрема проблеми її психічного здоров’я. Тенденція визначення здоров’я з урахуванням соціально-психологічних аспектів життєдіяльності та існування людини простежується у чисельних наукових працях. Багато науковців намагалися дати визначення поняттю «здоров’я», серед них ...

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.  В нашому закладі проведено акцію-плакат доброти "Віддаю своє серце тим, хто цього потребує". Метою акції є привернення уваги учнів до понять доброти і милосердя, дружби,  підтримки, турботи по відношенню до людей з обмеженими фізичними можливостями. На сердечках дітки побажали всім людям з обмеженими фізичними можливостями витримки, оптимізму, здоров`я, душевного тепла,   миру, щастя, кохання, благополуччя!

Підтримка психічного здоров’я дорослих. Як впоратися з ізоляцією?

Під час будь-якої епідемії люди зазвичай відчувають стрес і тривогу. Надзвичайні ситуації завжди стресові, але є певні особливості спалаху 2019-nCoV, що впливають на населення. Не останнє місце тут займає інформаційне забруднення, що негативно впливає на психічне здоров’я українців. Як підтримати здоровий психічний стан? Пояснюємо. Як сприяти кращому самопочуттю дорослих Загальні рекомендації від Всесвітньої організації охорони здоров’я: Спалах вірусу та зараження відбувається в багатьох країнах, у багатьох географічних локаціях. Не асоціюйте його з будь-яким етносом чи національністю. Будьте співчутливими до всіх тих, хто постраждав, з якої б країни ця людина не була. Люди, які постраждали від 2019-nCoV, не зробили нічого поганого, і вони заслуговують нашої підтримки, співчуття та доброти.   Не називайте людей із захворюванням як "випадки COVID-19", "жертви", "сім'ї COVID-19" або "хворі". Це - "люди, які мають COVID-19", ...