Перейти до основного вмісту

Як дати відпочинок нервовій системі, не припиняючи вашу діяльність

Наше тіло дуже розумне. Часто, коли ми ще самі не дуже розуміємо масштаб переживання, тіло видає червоні дзвоник и🚨 

Лікарі вважають, що в більшості випадків сіпання очей не є чимось небезпечним і не вказує на якесь серйозне захворювання.

📌 Але якщо цей симптом не є для вас звичним, він вже явною ознакою того, що треба пригальмувати. Частіше за все це результат перевтоми або хвилювання. 

😎 Невеличкі лайфхаки:

🟢 У моменти особливого нервового напруження зосередьтеся на відчуттях всередині вашого тіла.

Зверніть увагу: яка саме ділянка тіла є напружена? Можливо, у вас зведена щелепа? Або є напруга в шиї чи ногах? Розслабте напружену ділянку тіла. 

🟢 Глибоко дихайте. Коли ми дихаємо вільно та спокійно, ми даємо тілу сигнал, що навколо все добре і немає причини на хвилювання.

🟢 Заведіть звичку їсти раз на день корисний перекус. Нехай у вас з собою буде завжди свіже яблуко або жменька горішків.

Зверніть увагу на продукти, які містять у собі багато магнію (мигдаль, кешью, яйця, риба).

🟢 Під час активного дня, коли почуваєте, що вже не витримуєте, виділіть 5 хвилин та вийдіть на вулицю або подивіться у вікно.

Зверніть увагу на природні ритмічні речі. Подивіться, чи є сьогодні на небі хмари? Чи швидко вони пливуть? Чи є поряд птахи? Чи є сьогодні вітер? Він холодний або теплий? Сильний чи помірний?

🟢 Робіть справи свідомо. Під час прийому їжі, прийняття душу або інших речей будьте думками у тому процесі, який виконуєте.

Навіть 5 хвилин занурення у дії без сторонніх думок матимуть великий ефект.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Безпечна поведінка підлітків в Інтернеті

  За даними міжнародного дослідницького проєкту  ESPAD , у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин.  Сучасні діти використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки. КІБЕРБУЛІНГ ТА ЧАТ-БОТ "КІБЕРПЕС"    Кібербулінг – це цькування із застосуванням цифрових технологій. Кібербулінг може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах, зокрема через:            поширення брехні чи розміщення фотографій, які компрометують когось у соціальних мережах;           повідомлення чи погрози, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди.    За даними ЮНІСЕФ в Україні,

Сміх – як ліки, сміх – краще ліків

  Сміх – це чудовий подарунок людям від Матінки-природи, який вирізняє їх серед інших живих істот. Сміх є одним із механізмів адаптації людини до динамічних змін навколишнього середовища. Його неофіційно вважають показником душевного та фізичного здоров’я людини. Щира посмішка та радісний сміх стають сьогодні такими ж популярними атрибутами здорового способу життя, як заняття спортом, здорове харчування та відмова від тютюну, алкоголю, наркотиків. Більше 2000 років тому Гіппократ в одному зі своїх творів звернув увагу на користь сміху та розглядав його як лікарський засіб. У ХVII ст. лікарі визнавали, що “прибуття в місто паяца дає користі для здоров’я більше, ніж десять навантажених ліками мулів”. Канадський лікар і філософ Вільям Ослер називав сміх музикою життя і радив сміятися щодня не менше 10 хвилин. Оздоровче значення сміху Реальне оздоровче значення сміху підтверджує той факт, що вже з 70-х рр. минулого століття цим питанням активно займаються вчені. Основоположником нау

Психологічна підтримка

Для отримання on-line консультації психолога необхідно заповнити електронну форму.  Відповідь буде відправлена на адресу електронної пошти, яку Ви вкажете. Для заповнення форми натисніть   СЮДИ Онлайн-консультації – початок вирішення Ваших проблем. Тут Ви можеш отримати професійну допомогу від психола без осуду й непотрібних порад. Якщо Вас щось турбує, неважливо що, або ж просто потребуєте підтримки – пишіть.  ❗️ Якщо тобі потрібна допомога і ти хочеш поговорити - НЕ МОВЧИ. Безкоштовно і конфіденційно  ❗️