Перейти до основного вмісту

Як дати відпочинок нервовій системі, не припиняючи вашу діяльність

Наше тіло дуже розумне. Часто, коли ми ще самі не дуже розуміємо масштаб переживання, тіло видає червоні дзвоник и🚨 

Лікарі вважають, що в більшості випадків сіпання очей не є чимось небезпечним і не вказує на якесь серйозне захворювання.

📌 Але якщо цей симптом не є для вас звичним, він вже явною ознакою того, що треба пригальмувати. Частіше за все це результат перевтоми або хвилювання. 

😎 Невеличкі лайфхаки:

🟢 У моменти особливого нервового напруження зосередьтеся на відчуттях всередині вашого тіла.

Зверніть увагу: яка саме ділянка тіла є напружена? Можливо, у вас зведена щелепа? Або є напруга в шиї чи ногах? Розслабте напружену ділянку тіла. 

🟢 Глибоко дихайте. Коли ми дихаємо вільно та спокійно, ми даємо тілу сигнал, що навколо все добре і немає причини на хвилювання.

🟢 Заведіть звичку їсти раз на день корисний перекус. Нехай у вас з собою буде завжди свіже яблуко або жменька горішків.

Зверніть увагу на продукти, які містять у собі багато магнію (мигдаль, кешью, яйця, риба).

🟢 Під час активного дня, коли почуваєте, що вже не витримуєте, виділіть 5 хвилин та вийдіть на вулицю або подивіться у вікно.

Зверніть увагу на природні ритмічні речі. Подивіться, чи є сьогодні на небі хмари? Чи швидко вони пливуть? Чи є поряд птахи? Чи є сьогодні вітер? Він холодний або теплий? Сильний чи помірний?

🟢 Робіть справи свідомо. Під час прийому їжі, прийняття душу або інших речей будьте думками у тому процесі, який виконуєте.

Навіть 5 хвилин занурення у дії без сторонніх думок матимуть великий ефект.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Урок-квест "Тест Білборда та кохання в інтернеті"

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет  - це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. З метою формування у здобувачів освіти уявлення про ризики в Інтернеті, пов’язаних з надсиланням власних відвертих фото та попередження сексуального насильства в цифровому середовищі, практичним психологом Семенюк О.О. було проведено превентивне заняття у формі квесту «Тест Білборда та кохання в інтернеті». Під час заняття учні 7-Б дізналися про секстинг, висловлювали власні думки, виконували цікаві завдання та отримали інформацію про те, як діяти та де шукати допомогу, якщо трапиться небезпечна ситуація. #не_ведусь #stop_sexтинг

7 порад для покращення психічного і фізичного здоров'я

Психічне здоров’я так само важливо, як і фізичне здоров’я. Всі ми стикаємося зі змінами в житті, які можуть поставити під сумнів наше емоційне самопочуття. Що б не відбувалося у вашому житті, ставте своє психічне здоров’я пріоритетом.  🌸 Залишайтеся на зв'язку з родиною та друзями. Підтримка стосунків корисна для вашого психічного здоров’я. Телефонуйте та відвідуйте своїх батьків, дітей чи онуків. Якщо у вас поблизу немає сім’ї чи друзів, приєднайтеся до місцевої громадської активності. 🌸 Дайте собі час пристосуватися до серйозних змін у житті. Це включає не тільки очевидні негативні події, такі як смерть але й «позитивні» події, такі як переїзд. Вони можуть супроводжуватися відчуттям втрати. Сумувати про будь-яку втрату природно і необхідно. 🌸 Поставте цілі та пріоритети Розмежування між тим, що потрібно зробити зараз, і тим, що може почекати, допоможе зменшити почуття тривоги та зосередитися на виконанні завдання. Важливо навчитися, говорити «ні». 🌸 Подумайте про те, щоб заве

Безпечна поведінка підлітків в Інтернеті

  За даними міжнародного дослідницького проєкту  ESPAD , у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин.  Сучасні діти використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки. КІБЕРБУЛІНГ ТА ЧАТ-БОТ "КІБЕРПЕС"    Кібербулінг – це цькування із застосуванням цифрових технологій. Кібербулінг може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах, зокрема через:            поширення брехні чи розміщення фотографій, які компрометують когось у соціальних мережах;           повідомлення чи погрози, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди.    За даними ЮНІСЕФ в Україні,