Перейти до основного вмісту

​​Заспокійливі фільми (підбірка)

Хороший фільм із правильним посиланням допомагає відволіктися, заспокоїтися, побачити ситуацію під іншим кутом, знайти додаткові опори.

Ось кілька картин, які ми рекомендуємо подивитися у період стресу:

🐕 «Собаче життя» (2017) 
Оповідає про собаку, здатну перероджуватися після смерті та з кожним новим втіленням все більше наближається до розуміння людини і її проблем.
 
🐈 "Дев'ять життів" (2016)
Мільярдер-трудоголік виявляє себе...у тілі кота. Тепер він змушений на власної шкурі випробувати всі принади котячого життя і повернути любов сім'ї, щоб не залишитися в ролі вихованця назавжди.
 
🦓 "Ми купили зоопарк" (2011)
Сімейство Мі витратило всі заощадження, щоб врятувати занедбаний сільський звіринець із двома сотнями екзотичних тварин, яким загрожувала загибель
 
⛰ "Гори" Mountain (документальний фільм, 2017)
Людство споконвіку тяглося до неприступним горам. Документальний фільм починається з розповіді про перші спроби сміливців підкорити схили. Потім сюжет фокусується на сучасних героях: альпіністах, екстремалах та інших, хто мріє забратися вище. Приголомшливі зйомки, гарні гірські ландшафти, відчуття простору та повітря.
 
🐘 «Королева слонів» (документальний фільм, 2018) 
Велична слониха Афіна та її стадо вимушено залишають своє джерело води.
Вони вирушають у небезпечну подорож через африканську саванну. Афіні доводиться докласти максимум зусиль, щоб захистити своїх родичів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

7 порад для покращення психічного і фізичного здоров'я

Психічне здоров’я так само важливо, як і фізичне здоров’я. Всі ми стикаємося зі змінами в житті, які можуть поставити під сумнів наше емоційне самопочуття. Що б не відбувалося у вашому житті, ставте своє психічне здоров’я пріоритетом.  🌸 Залишайтеся на зв'язку з родиною та друзями. Підтримка стосунків корисна для вашого психічного здоров’я. Телефонуйте та відвідуйте своїх батьків, дітей чи онуків. Якщо у вас поблизу немає сім’ї чи друзів, приєднайтеся до місцевої громадської активності. 🌸 Дайте собі час пристосуватися до серйозних змін у житті. Це включає не тільки очевидні негативні події, такі як смерть але й «позитивні» події, такі як переїзд. Вони можуть супроводжуватися відчуттям втрати. Сумувати про будь-яку втрату природно і необхідно. 🌸 Поставте цілі та пріоритети Розмежування між тим, що потрібно зробити зараз, і тим, що може почекати, допоможе зменшити почуття тривоги та зосередитися на виконанні завдання. Важливо навчитися, говорити «ні». 🌸 Подумайте про те, щоб заве...

Психічне здоров’я особистості

  Існує значне розходження відносно визначення основних дефініцій «здоров’я». У різноманітній літературі підкреслюється необхідність розглядати здоров’я не тільки як категорію медичну, але й соціально-психологічну і філософську. Такий підхід має сенс, оскільки людина – істота не стільки біологічна, скільки соціальна. Прояви її здоров’я або нездоров’я пов’язані не тільки з нормальним функціонуванням організму, а й обумовлені її психосоціальним благополуччям, ефективною соціально-психологічною адаптацією, власною реалізацією у навколишньому світі. Тому категорія «здоров’я індивіда» може і повинна розглядатися у контексті постановки й вирішення цілого ряду питань, що стосуються психологічних характеристик особистості, зокрема проблеми її психічного здоров’я. Тенденція визначення здоров’я з урахуванням соціально-психологічних аспектів життєдіяльності та існування людини простежується у чисельних наукових працях. Багато науковців намагалися дати визначення поняттю «здоров’я», серед них ...

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.  В нашому закладі проведено акцію-плакат доброти "Віддаю своє серце тим, хто цього потребує". Метою акції є привернення уваги учнів до понять доброти і милосердя, дружби,  підтримки, турботи по відношенню до людей з обмеженими фізичними можливостями. На сердечках дітки побажали всім людям з обмеженими фізичними можливостями витримки, оптимізму, здоров`я, душевного тепла,   миру, щастя, кохання, благополуччя!