Перейти до основного вмісту

​​Заспокійливі фільми (підбірка)

Хороший фільм із правильним посиланням допомагає відволіктися, заспокоїтися, побачити ситуацію під іншим кутом, знайти додаткові опори.

Ось кілька картин, які ми рекомендуємо подивитися у період стресу:

🐕 «Собаче життя» (2017) 
Оповідає про собаку, здатну перероджуватися після смерті та з кожним новим втіленням все більше наближається до розуміння людини і її проблем.
 
🐈 "Дев'ять життів" (2016)
Мільярдер-трудоголік виявляє себе...у тілі кота. Тепер він змушений на власної шкурі випробувати всі принади котячого життя і повернути любов сім'ї, щоб не залишитися в ролі вихованця назавжди.
 
🦓 "Ми купили зоопарк" (2011)
Сімейство Мі витратило всі заощадження, щоб врятувати занедбаний сільський звіринець із двома сотнями екзотичних тварин, яким загрожувала загибель
 
⛰ "Гори" Mountain (документальний фільм, 2017)
Людство споконвіку тяглося до неприступним горам. Документальний фільм починається з розповіді про перші спроби сміливців підкорити схили. Потім сюжет фокусується на сучасних героях: альпіністах, екстремалах та інших, хто мріє забратися вище. Приголомшливі зйомки, гарні гірські ландшафти, відчуття простору та повітря.
 
🐘 «Королева слонів» (документальний фільм, 2018) 
Велична слониха Афіна та її стадо вимушено залишають своє джерело води.
Вони вирушають у небезпечну подорож через африканську саванну. Афіні доводиться докласти максимум зусиль, щоб захистити своїх родичів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Психічне здоров’я особистості

  Існує значне розходження відносно визначення основних дефініцій «здоров’я». У різноманітній літературі підкреслюється необхідність розглядати здоров’я не тільки як категорію медичну, але й соціально-психологічну і філософську. Такий підхід має сенс, оскільки людина – істота не стільки біологічна, скільки соціальна. Прояви її здоров’я або нездоров’я пов’язані не тільки з нормальним функціонуванням організму, а й обумовлені її психосоціальним благополуччям, ефективною соціально-психологічною адаптацією, власною реалізацією у навколишньому світі. Тому категорія «здоров’я індивіда» може і повинна розглядатися у контексті постановки й вирішення цілого ряду питань, що стосуються психологічних характеристик особистості, зокрема проблеми її психічного здоров’я. Тенденція визначення здоров’я з урахуванням соціально-психологічних аспектів життєдіяльності та існування людини простежується у чисельних наукових працях. Багато науковців намагалися дати визначення поняттю «здоров’я», серед них ...

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.  В нашому закладі проведено акцію-плакат доброти "Віддаю своє серце тим, хто цього потребує". Метою акції є привернення уваги учнів до понять доброти і милосердя, дружби,  підтримки, турботи по відношенню до людей з обмеженими фізичними можливостями. На сердечках дітки побажали всім людям з обмеженими фізичними можливостями витримки, оптимізму, здоров`я, душевного тепла,   миру, щастя, кохання, благополуччя!

Підтримка психічного здоров’я дорослих. Як впоратися з ізоляцією?

Під час будь-якої епідемії люди зазвичай відчувають стрес і тривогу. Надзвичайні ситуації завжди стресові, але є певні особливості спалаху 2019-nCoV, що впливають на населення. Не останнє місце тут займає інформаційне забруднення, що негативно впливає на психічне здоров’я українців. Як підтримати здоровий психічний стан? Пояснюємо. Як сприяти кращому самопочуттю дорослих Загальні рекомендації від Всесвітньої організації охорони здоров’я: Спалах вірусу та зараження відбувається в багатьох країнах, у багатьох географічних локаціях. Не асоціюйте його з будь-яким етносом чи національністю. Будьте співчутливими до всіх тих, хто постраждав, з якої б країни ця людина не була. Люди, які постраждали від 2019-nCoV, не зробили нічого поганого, і вони заслуговують нашої підтримки, співчуття та доброти.   Не називайте людей із захворюванням як "випадки COVID-19", "жертви", "сім'ї COVID-19" або "хворі". Це - "люди, які мають COVID-19", ...