Перейти до основного вмісту

​​Як навчання здатне покращити ваше життя та ментальне здоров'я?

Навчання здатне покращити психологічне здоров'я та загальне самопочуття.

👉🏻 Отже, пропонуємо разом розібратися з тим, як саме навчання здатне допомогти.

💬 У 2004 році в журналі Oxford Review of Education були представлені результати дослідження щодо впливу навчання протягом життя на ментальне здоров'я. Зі 145 дорослими були проведені глибокі біографічні інтерв'ю.

💡 Результати показали, що участь у навчанні впродовж життя допомогла покращити самооцінку, власну ефективність і посилити відчуття мети та надії.

У свою чергу це вплинуло на:

✔️ Почуття благополуччя і захищеності;
✔️ Здатність до відновлення після проблем з психічним здоров'ям та емоційних переживань,
✔️ Здатність справлятися з потенційно стресовими обставинами.

👤 Психолог Ромео Вітеллі у своїй статті для журналу Psychology Today зауважив, що навчання підвищує загальний рівень активності та покращує концентрацію уваги і функціонування пам'яті.

🧠 Коли людина вивчає щось нове, що цікавить, у мозку активується вивільнення дофаміну, який сприяє покращенню самопочуття, підвищує рівень енергії та допомагає справлятися зі стресом і напругою у повсякденному житті.

👥 Навчання у групі допомагає познайомитися з новими людьми і сприяє спілкуванню. Працівники психічного здоров'я та дослідники виявили, що таким чином, спілкуючись з іншими, люди можуть підтримувати своє ментальне здоров'я.

🙌🏻 Дослідження показують, що навчання може покращити психічне здоров'я шляхом розширення інтелектуального, соціального та емоційного кругозору. Це допомагає нам дивитися на світ з різних точок зору, що робить нас більш адаптованими до нових ситуацій, коли вони виникають, і сприяє нашій здатності справлятися з проблемами.

🌟 Знання підживлюють впевненість у собі. Виконання завдань може надати відчуття гордості за власні досягнення та посилити моральний дух.

❕У процесі також можна виявити діяльність, яку ви вважаєте найбільш значимою та приємною для себе.

Сьогодні, у День знань, пропонуємо вам внести щоденне навчання чомусь новому у свій графік справ та зробити звичкою. Адже це - один із чудових способів розвивати гнучність та стресостійкість, що є дуже важливими у нестабільні часи 🌿

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Психічне здоров’я особистості

  Існує значне розходження відносно визначення основних дефініцій «здоров’я». У різноманітній літературі підкреслюється необхідність розглядати здоров’я не тільки як категорію медичну, але й соціально-психологічну і філософську. Такий підхід має сенс, оскільки людина – істота не стільки біологічна, скільки соціальна. Прояви її здоров’я або нездоров’я пов’язані не тільки з нормальним функціонуванням організму, а й обумовлені її психосоціальним благополуччям, ефективною соціально-психологічною адаптацією, власною реалізацією у навколишньому світі. Тому категорія «здоров’я індивіда» може і повинна розглядатися у контексті постановки й вирішення цілого ряду питань, що стосуються психологічних характеристик особистості, зокрема проблеми її психічного здоров’я. Тенденція визначення здоров’я з урахуванням соціально-психологічних аспектів життєдіяльності та існування людини простежується у чисельних наукових працях. Багато науковців намагалися дати визначення поняттю «здоров’я», серед них ...

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.  В нашому закладі проведено акцію-плакат доброти "Віддаю своє серце тим, хто цього потребує". Метою акції є привернення уваги учнів до понять доброти і милосердя, дружби,  підтримки, турботи по відношенню до людей з обмеженими фізичними можливостями. На сердечках дітки побажали всім людям з обмеженими фізичними можливостями витримки, оптимізму, здоров`я, душевного тепла,   миру, щастя, кохання, благополуччя!

Підтримка психічного здоров’я дорослих. Як впоратися з ізоляцією?

Під час будь-якої епідемії люди зазвичай відчувають стрес і тривогу. Надзвичайні ситуації завжди стресові, але є певні особливості спалаху 2019-nCoV, що впливають на населення. Не останнє місце тут займає інформаційне забруднення, що негативно впливає на психічне здоров’я українців. Як підтримати здоровий психічний стан? Пояснюємо. Як сприяти кращому самопочуттю дорослих Загальні рекомендації від Всесвітньої організації охорони здоров’я: Спалах вірусу та зараження відбувається в багатьох країнах, у багатьох географічних локаціях. Не асоціюйте його з будь-яким етносом чи національністю. Будьте співчутливими до всіх тих, хто постраждав, з якої б країни ця людина не була. Люди, які постраждали від 2019-nCoV, не зробили нічого поганого, і вони заслуговують нашої підтримки, співчуття та доброти.   Не називайте людей із захворюванням як "випадки COVID-19", "жертви", "сім'ї COVID-19" або "хворі". Це - "люди, які мають COVID-19", ...