Перейти до основного вмісту

Я відчуваю сильну слабкість: що робити?

​Постійна слабкість може виникати як результат сильної перевтоми, стресу або як початок деяких захворювань.

❕Тому в першу чергу ми рекомендуємо звернутися до сімейного лікаря, описати проблему, зробити всі необхідні аналізи та пройти медичний огляд. 

Зробіть медичний огляд вашою регулярною справою.

▫️Слабкість може з’являтися після періоду сильного стресу, хвилювання або ж виконання роботи великого обсягу без належного відпочинку. 

Після активного “періоду мобілізації” організму потрібен час для відновлення. Нормально, якщо цей стан триває невеликий час і потім проходить самостійно. 

Якщо ж час минає, а ваш стан не змінюється, перевірте наявність наступних речей у своєму житті: 

▪️Неприємне оточення (вимушене знаходження поряд людей, які вас засмучують, дратують або заважають);

▪️Постійна наявність справ, для виконання яких вам доводиться залучати силу волі (неулюблена робота тощо);

▪️Нерегулярне або неповноцінне харчування;

▪️Відсутність фізчної активності;

▪️Психологічне перенавантаження, постійна тривожність або хвилювання;

▪️Нерегулярний відпочинок;

▪️Порушений сон;

▪️Побутові речі, які викликають постійний дискомфорт (відсутність зручного робочого місця, місця для відпочинку тощо).

✔️Спробуйте знайти причину, яка бере на себе забагато вашої енергії та вирішити її самостійно. 

Наприклад, познайомитися з новими цікавими для вас людьми, почати спати достатнью кількість часу, почати повноцінно харчуватися, змінити місце роботи або почати опанувувати нову професію; опанувати навички боротьби з тривожністю тощо. 

❗️Якщо ви розумієте, в чому причина, але не можете вирішити цю проблему самостійно, будь ласка, зверніться за допомогою. 

🌿 Ви можете отримати безкоштовну психологічну допомогу у UAMH. Просто заповніть цю анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-x6XZmhEG6X3smpo3eniRlX1JOwo7CLKJ9aunQ_1L_H1weg/viewform?usp=sf_link

Не переменьшуйте значення медичного або психологічного обстеження! 

Можливо, справжня причина слабкості знаходиться за межами повсякденних речей. Можливо, усунувши цю причину, вирішення проблем буде займати набагато меньше вашого часу та уваги. 

Бережіть себе 💚

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Безпечна поведінка підлітків в Інтернеті

  За даними міжнародного дослідницького проєкту  ESPAD , у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин.  Сучасні діти використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки. КІБЕРБУЛІНГ ТА ЧАТ-БОТ "КІБЕРПЕС"    Кібербулінг – це цькування із застосуванням цифрових технологій. Кібербулінг може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах, зокрема через:            поширення брехні чи розміщення фотографій, які компрометують когось у соціальних мережах;           повідомлення чи погрози, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди.    За даними ЮНІСЕФ в Україні,

Сміх – як ліки, сміх – краще ліків

  Сміх – це чудовий подарунок людям від Матінки-природи, який вирізняє їх серед інших живих істот. Сміх є одним із механізмів адаптації людини до динамічних змін навколишнього середовища. Його неофіційно вважають показником душевного та фізичного здоров’я людини. Щира посмішка та радісний сміх стають сьогодні такими ж популярними атрибутами здорового способу життя, як заняття спортом, здорове харчування та відмова від тютюну, алкоголю, наркотиків. Більше 2000 років тому Гіппократ в одному зі своїх творів звернув увагу на користь сміху та розглядав його як лікарський засіб. У ХVII ст. лікарі визнавали, що “прибуття в місто паяца дає користі для здоров’я більше, ніж десять навантажених ліками мулів”. Канадський лікар і філософ Вільям Ослер називав сміх музикою життя і радив сміятися щодня не менше 10 хвилин. Оздоровче значення сміху Реальне оздоровче значення сміху підтверджує той факт, що вже з 70-х рр. минулого століття цим питанням активно займаються вчені. Основоположником нау

Психологічна підтримка

Для отримання on-line консультації психолога необхідно заповнити електронну форму.  Відповідь буде відправлена на адресу електронної пошти, яку Ви вкажете. Для заповнення форми натисніть   СЮДИ Онлайн-консультації – початок вирішення Ваших проблем. Тут Ви можеш отримати професійну допомогу від психола без осуду й непотрібних порад. Якщо Вас щось турбує, неважливо що, або ж просто потребуєте підтримки – пишіть.  ❗️ Якщо тобі потрібна допомога і ти хочеш поговорити - НЕ МОВЧИ. Безкоштовно і конфіденційно  ❗️