Перейти до основного вмісту

Я відчуваю сильну слабкість: що робити?

​Постійна слабкість може виникати як результат сильної перевтоми, стресу або як початок деяких захворювань.

❕Тому в першу чергу ми рекомендуємо звернутися до сімейного лікаря, описати проблему, зробити всі необхідні аналізи та пройти медичний огляд. 

Зробіть медичний огляд вашою регулярною справою.

▫️Слабкість може з’являтися після періоду сильного стресу, хвилювання або ж виконання роботи великого обсягу без належного відпочинку. 

Після активного “періоду мобілізації” організму потрібен час для відновлення. Нормально, якщо цей стан триває невеликий час і потім проходить самостійно. 

Якщо ж час минає, а ваш стан не змінюється, перевірте наявність наступних речей у своєму житті: 

▪️Неприємне оточення (вимушене знаходження поряд людей, які вас засмучують, дратують або заважають);

▪️Постійна наявність справ, для виконання яких вам доводиться залучати силу волі (неулюблена робота тощо);

▪️Нерегулярне або неповноцінне харчування;

▪️Відсутність фізчної активності;

▪️Психологічне перенавантаження, постійна тривожність або хвилювання;

▪️Нерегулярний відпочинок;

▪️Порушений сон;

▪️Побутові речі, які викликають постійний дискомфорт (відсутність зручного робочого місця, місця для відпочинку тощо).

✔️Спробуйте знайти причину, яка бере на себе забагато вашої енергії та вирішити її самостійно. 

Наприклад, познайомитися з новими цікавими для вас людьми, почати спати достатнью кількість часу, почати повноцінно харчуватися, змінити місце роботи або почати опанувувати нову професію; опанувати навички боротьби з тривожністю тощо. 

❗️Якщо ви розумієте, в чому причина, але не можете вирішити цю проблему самостійно, будь ласка, зверніться за допомогою. 

🌿 Ви можете отримати безкоштовну психологічну допомогу у UAMH. Просто заповніть цю анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-x6XZmhEG6X3smpo3eniRlX1JOwo7CLKJ9aunQ_1L_H1weg/viewform?usp=sf_link

Не переменьшуйте значення медичного або психологічного обстеження! 

Можливо, справжня причина слабкості знаходиться за межами повсякденних речей. Можливо, усунувши цю причину, вирішення проблем буде займати набагато меньше вашого часу та уваги. 

Бережіть себе 💚

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Психічне здоров’я особистості

  Існує значне розходження відносно визначення основних дефініцій «здоров’я». У різноманітній літературі підкреслюється необхідність розглядати здоров’я не тільки як категорію медичну, але й соціально-психологічну і філософську. Такий підхід має сенс, оскільки людина – істота не стільки біологічна, скільки соціальна. Прояви її здоров’я або нездоров’я пов’язані не тільки з нормальним функціонуванням організму, а й обумовлені її психосоціальним благополуччям, ефективною соціально-психологічною адаптацією, власною реалізацією у навколишньому світі. Тому категорія «здоров’я індивіда» може і повинна розглядатися у контексті постановки й вирішення цілого ряду питань, що стосуються психологічних характеристик особистості, зокрема проблеми її психічного здоров’я. Тенденція визначення здоров’я з урахуванням соціально-психологічних аспектів життєдіяльності та існування людини простежується у чисельних наукових працях. Багато науковців намагалися дати визначення поняттю «здоров’я», серед них ...

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.  В нашому закладі проведено акцію-плакат доброти "Віддаю своє серце тим, хто цього потребує". Метою акції є привернення уваги учнів до понять доброти і милосердя, дружби,  підтримки, турботи по відношенню до людей з обмеженими фізичними можливостями. На сердечках дітки побажали всім людям з обмеженими фізичними можливостями витримки, оптимізму, здоров`я, душевного тепла,   миру, щастя, кохання, благополуччя!

Підтримка психічного здоров’я дорослих. Як впоратися з ізоляцією?

Під час будь-якої епідемії люди зазвичай відчувають стрес і тривогу. Надзвичайні ситуації завжди стресові, але є певні особливості спалаху 2019-nCoV, що впливають на населення. Не останнє місце тут займає інформаційне забруднення, що негативно впливає на психічне здоров’я українців. Як підтримати здоровий психічний стан? Пояснюємо. Як сприяти кращому самопочуттю дорослих Загальні рекомендації від Всесвітньої організації охорони здоров’я: Спалах вірусу та зараження відбувається в багатьох країнах, у багатьох географічних локаціях. Не асоціюйте його з будь-яким етносом чи національністю. Будьте співчутливими до всіх тих, хто постраждав, з якої б країни ця людина не була. Люди, які постраждали від 2019-nCoV, не зробили нічого поганого, і вони заслуговують нашої підтримки, співчуття та доброти.   Не називайте людей із захворюванням як "випадки COVID-19", "жертви", "сім'ї COVID-19" або "хворі". Це - "люди, які мають COVID-19", ...