Перейти до основного вмісту

Про мотивацію

Можна знайти тисячі причин, щоб не робити щось, і потрібно лише одну, яка мотивує, і справа буде зроблена, мета досягнута, а душа забарвиться приємними емоціями.
Повернути мотивацію допоможуть:

☝️ Хобі. Вони роблять життя повнішим, не дозволяють нудьгувати, дарують багато позитивних емоцій. З ними рутина і повсякденність не здаватимуться надто сірими та безрадісними.

☝️ Зворотній зв'язок.
Очі “замилюються” з часом. І справа, яка раніше приносила задоволення, вже такою не здається, професіоналізм застиг, куди рухатися далі – незрозуміло. Запитайте своїх колег, однодумців, друзів, сім'ю, як вони бачать вашу роботу. Погляди з інших сторін допоможуть освіжити власне розуміння, побачити, що вимагає доопрацювання, уваги, які цілі варто поставити.

☝️ Книги.
Це чудові вчителі. Те, що видає наш мозок, залежить від того, що ми в нього поклали. Більше інформації – більше матеріалу для оперування. Книги допоможуть здобути нові знання, подивитися на щось під іншим кутом, знайти відповіді. Варто вибирати ті, що стосуються вашої сфери діяльності. Але навіть якщо книга не зовсім на вашу тему, вона все одно може стати джерелом інсайту, нових ідей, натхнення.

☝️ Хороші приклади.
Знайдіть того, хто вже досяг успіху у вашій сфері, подивіться, що ви можете взяти для себе. Мотивуйтеся його досягненнями, адже ви так можете. Якщо він проводить майстер-класи, то корисно сходити на них із колегами, щоб обговорити отримані знання у колі однодумців та отримати ще більше.

☝️ Контакт із колегами.
Співпраця – багате джерело ідей, думок, корисних знань. Іти разом в одному напрямку завжди цікавіше і веселіше, ніж повзти наодинці.
10 звичок, що призводять до нульової мотивації:
🔘 Листання соціальних мереж весь день.
🔘 Знаходження вдома цілий день.
🔘 Думки про минуле.
🔘 Думки про майбутнє.
🔘 Зациклювання на негативі.
🔘 Лягати спати дуже пізно.
🔘 Ніколи не ставити цілі.
🔘 Ніколи не займатись спортом.
🔘 Порівняння себе з іншими.
🔘 Здаватися занадто рано.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Психічне здоров’я особистості

  Існує значне розходження відносно визначення основних дефініцій «здоров’я». У різноманітній літературі підкреслюється необхідність розглядати здоров’я не тільки як категорію медичну, але й соціально-психологічну і філософську. Такий підхід має сенс, оскільки людина – істота не стільки біологічна, скільки соціальна. Прояви її здоров’я або нездоров’я пов’язані не тільки з нормальним функціонуванням організму, а й обумовлені її психосоціальним благополуччям, ефективною соціально-психологічною адаптацією, власною реалізацією у навколишньому світі. Тому категорія «здоров’я індивіда» може і повинна розглядатися у контексті постановки й вирішення цілого ряду питань, що стосуються психологічних характеристик особистості, зокрема проблеми її психічного здоров’я. Тенденція визначення здоров’я з урахуванням соціально-психологічних аспектів життєдіяльності та існування людини простежується у чисельних наукових працях. Багато науковців намагалися дати визначення поняттю «здоров’я», серед них ...

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.  В нашому закладі проведено акцію-плакат доброти "Віддаю своє серце тим, хто цього потребує". Метою акції є привернення уваги учнів до понять доброти і милосердя, дружби,  підтримки, турботи по відношенню до людей з обмеженими фізичними можливостями. На сердечках дітки побажали всім людям з обмеженими фізичними можливостями витримки, оптимізму, здоров`я, душевного тепла,   миру, щастя, кохання, благополуччя!

Підтримка психічного здоров’я дорослих. Як впоратися з ізоляцією?

Під час будь-якої епідемії люди зазвичай відчувають стрес і тривогу. Надзвичайні ситуації завжди стресові, але є певні особливості спалаху 2019-nCoV, що впливають на населення. Не останнє місце тут займає інформаційне забруднення, що негативно впливає на психічне здоров’я українців. Як підтримати здоровий психічний стан? Пояснюємо. Як сприяти кращому самопочуттю дорослих Загальні рекомендації від Всесвітньої організації охорони здоров’я: Спалах вірусу та зараження відбувається в багатьох країнах, у багатьох географічних локаціях. Не асоціюйте його з будь-яким етносом чи національністю. Будьте співчутливими до всіх тих, хто постраждав, з якої б країни ця людина не була. Люди, які постраждали від 2019-nCoV, не зробили нічого поганого, і вони заслуговують нашої підтримки, співчуття та доброти.   Не називайте людей із захворюванням як "випадки COVID-19", "жертви", "сім'ї COVID-19" або "хворі". Це - "люди, які мають COVID-19", ...