Перейти до основного вмісту

Про мотивацію

Можна знайти тисячі причин, щоб не робити щось, і потрібно лише одну, яка мотивує, і справа буде зроблена, мета досягнута, а душа забарвиться приємними емоціями.
Повернути мотивацію допоможуть:

☝️ Хобі. Вони роблять життя повнішим, не дозволяють нудьгувати, дарують багато позитивних емоцій. З ними рутина і повсякденність не здаватимуться надто сірими та безрадісними.

☝️ Зворотній зв'язок.
Очі “замилюються” з часом. І справа, яка раніше приносила задоволення, вже такою не здається, професіоналізм застиг, куди рухатися далі – незрозуміло. Запитайте своїх колег, однодумців, друзів, сім'ю, як вони бачать вашу роботу. Погляди з інших сторін допоможуть освіжити власне розуміння, побачити, що вимагає доопрацювання, уваги, які цілі варто поставити.

☝️ Книги.
Це чудові вчителі. Те, що видає наш мозок, залежить від того, що ми в нього поклали. Більше інформації – більше матеріалу для оперування. Книги допоможуть здобути нові знання, подивитися на щось під іншим кутом, знайти відповіді. Варто вибирати ті, що стосуються вашої сфери діяльності. Але навіть якщо книга не зовсім на вашу тему, вона все одно може стати джерелом інсайту, нових ідей, натхнення.

☝️ Хороші приклади.
Знайдіть того, хто вже досяг успіху у вашій сфері, подивіться, що ви можете взяти для себе. Мотивуйтеся його досягненнями, адже ви так можете. Якщо він проводить майстер-класи, то корисно сходити на них із колегами, щоб обговорити отримані знання у колі однодумців та отримати ще більше.

☝️ Контакт із колегами.
Співпраця – багате джерело ідей, думок, корисних знань. Іти разом в одному напрямку завжди цікавіше і веселіше, ніж повзти наодинці.
10 звичок, що призводять до нульової мотивації:
🔘 Листання соціальних мереж весь день.
🔘 Знаходження вдома цілий день.
🔘 Думки про минуле.
🔘 Думки про майбутнє.
🔘 Зациклювання на негативі.
🔘 Лягати спати дуже пізно.
🔘 Ніколи не ставити цілі.
🔘 Ніколи не займатись спортом.
🔘 Порівняння себе з іншими.
🔘 Здаватися занадто рано.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Безпечна поведінка підлітків в Інтернеті

  За даними міжнародного дослідницького проєкту  ESPAD , у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин.  Сучасні діти використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки. КІБЕРБУЛІНГ ТА ЧАТ-БОТ "КІБЕРПЕС"    Кібербулінг – це цькування із застосуванням цифрових технологій. Кібербулінг може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах, зокрема через:            поширення брехні чи розміщення фотографій, які компрометують когось у соціальних мережах;           повідомлення чи погрози, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди.    За даними ЮНІСЕФ в Україні,

Сміх – як ліки, сміх – краще ліків

  Сміх – це чудовий подарунок людям від Матінки-природи, який вирізняє їх серед інших живих істот. Сміх є одним із механізмів адаптації людини до динамічних змін навколишнього середовища. Його неофіційно вважають показником душевного та фізичного здоров’я людини. Щира посмішка та радісний сміх стають сьогодні такими ж популярними атрибутами здорового способу життя, як заняття спортом, здорове харчування та відмова від тютюну, алкоголю, наркотиків. Більше 2000 років тому Гіппократ в одному зі своїх творів звернув увагу на користь сміху та розглядав його як лікарський засіб. У ХVII ст. лікарі визнавали, що “прибуття в місто паяца дає користі для здоров’я більше, ніж десять навантажених ліками мулів”. Канадський лікар і філософ Вільям Ослер називав сміх музикою життя і радив сміятися щодня не менше 10 хвилин. Оздоровче значення сміху Реальне оздоровче значення сміху підтверджує той факт, що вже з 70-х рр. минулого століття цим питанням активно займаються вчені. Основоположником нау

Психологічна підтримка

Для отримання on-line консультації психолога необхідно заповнити електронну форму.  Відповідь буде відправлена на адресу електронної пошти, яку Ви вкажете. Для заповнення форми натисніть   СЮДИ Онлайн-консультації – початок вирішення Ваших проблем. Тут Ви можеш отримати професійну допомогу від психола без осуду й непотрібних порад. Якщо Вас щось турбує, неважливо що, або ж просто потребуєте підтримки – пишіть.  ❗️ Якщо тобі потрібна допомога і ти хочеш поговорити - НЕ МОВЧИ. Безкоштовно і конфіденційно  ❗️