До Всесвітнього дня запобігання самогубствам з учнями 8 класу практичним психологом Семенюк О.О. проведено тематичну бесіду: "Життя безцінний скарб". Під час заняття учні розширили знання із проблеми суїциду, навчилися розпізнавати ознаки небезпеки й виходити з кризових ситуацій. Під кінець заняття кожен висвітлив свою думку "Життя - це..." на білій чайці. Чайка - символ дружби, вірності, свободи та життя.
Кожен із нас для чогось прийшов у цей світ. Хтось для того, щоб здійснити великі справи, хтось - аби зрозуміти велику істину. Майбутнє існує. І це майбутнє - для ВАС!
Існує значне розходження відносно визначення основних дефініцій «здоров’я». У різноманітній літературі підкреслюється необхідність розглядати здоров’я не тільки як категорію медичну, але й соціально-психологічну і філософську. Такий підхід має сенс, оскільки людина – істота не стільки біологічна, скільки соціальна. Прояви її здоров’я або нездоров’я пов’язані не тільки з нормальним функціонуванням організму, а й обумовлені її психосоціальним благополуччям, ефективною соціально-психологічною адаптацією, власною реалізацією у навколишньому світі. Тому категорія «здоров’я індивіда» може і повинна розглядатися у контексті постановки й вирішення цілого ряду питань, що стосуються психологічних характеристик особистості, зокрема проблеми її психічного здоров’я. Тенденція визначення здоров’я з урахуванням соціально-психологічних аспектів життєдіяльності та існування людини простежується у чисельних наукових працях. Багато науковців намагалися дати визначення поняттю «здоров’я», серед них ...
Коментарі
Дописати коментар